Фільмотека

До Дня кухаря і кулінара 20 жовтня 17 душевних фільмів про кулінарне мистецтво


Кіно — безпечний спосіб дізнатися більше про небезпечні та тривожні ситуації. Саме тому пропоную добірку фільмів про домашнє насильство, у яких за ідеальним фасадом ховається справжній жах, адже аб’юз може набувати різних форм та зачіпати будь-кого незалежно від соціального статусу.
Діліться добіркою із близькими та залишайте лайк, якщо такий контент здається вам корисним!


👀 Зберігай добірку українських фільмів та серіалів в яких закладені таємні алгоритми, які відроджують головні історичні риси української нації і не тільки 🙌

💙 Тіні забутих предків 
💛 І будуть люди 
💙 Чужа молитва 
💛 Розстріляне весілля 
💙 Колимські дівчата 
💛 Код нації 👀 Добірка кіно, яка викликає змішану реакцію у глядачів і критиків. Хороше, розумне, складне, серйозне кіно, на яке не шкода часу.

🎬На межі / На пределе /Aus dem Nichts, 2017 (Німеччина) іноземний фільм, по версії «Золотого глобуса», — результат узгодженої роботи режисера Фатіха Акіна і акторки Дайан Крюгер. Картина поділена на три частини: «Сім’я», «Справедливість» і «Море».

В перший ми бачимо щасливу сім’ю головної героїні Каті, лише закінчується  глава трагічно — в наслідок терористичного акту гинуть чоловік і син Каті, і режисер підводить нас до другої глави — боротьби героїні за справедливість і покарання тих, хто забрав у неї коханих.

Перших дві частини можна віднести до жанру психологічної драми, але третя глава перетворюється в справжній трилер, який примушує глядача оживиться, — тут тобі і погоня, і підготовка до вендетти, і неочікувані рішення героїні.

Останнє  — цікавий момент, коли глядачу здається, що Катя вже приняла фінальне рішення, але в наступну секунду вона дивує своїм вибором. Кінець картини дехто з критиків охрестив «провалом». Але не варто бути настільки категоричним.

Скоріш за все, він примушує задуматися: а як би я вчинив/ла на її місці? Спробуйте відповісти собі на це запитання.

22 лютого 2022 року в Україні відбулася прем’єра картини, за яку Дайан Крюгер получила нагороду в Каннах як найкраща актриса.

З недоліків: є епізоди лайки, епізоди вживання ПАВ; депресивна хвиля пронизує все кіно.

https://filmix.ac/filmi/drama/119987-na-predele-2017.html


🎬Прощавай, Кристофер Робін / Прощай, Кристофер Робин/Goodbye Christopher Robin, 2017 (Великобританія)

Як може відобразитися професійний успіх батьків на житті дитини, котрий потрапляє разом з ними в центр загальної уваги, — це головна ідея британської картини, яка розповідає про життя письменника Алана Мілна.

Повернувшись с полей Першої світової, Мілн з'ясовує , що не може більше писати, так як переживає посттравматичний стрес.

Через деякий час у нього з дружиною Дафною народжується син Кристофер Робін, який, як ви знаєте, і став прототипом головного героя книг про хлопчика і його лісових друзів. Саме під час прогулянок з сином Мілн почав вигадувати історії про Вінні-Пуха, які дуже швидко стали популярними. Але увага, якою була оточена сім'я, лякала і бентежила хлопчика, і незважаючи, на те, що його батько перестав вигадувати нові історії, тінь слави назавжди залишила відбиток на їх сім'ї.

🎬 Колумбус/Columbus, 2017 (США)

Романтична драма — дебютний фільм режисера Когонаді. Він — молодий чоловік, який вимушений застрягнути в місті Колумбус, щоб доглядати за хворим батьком-архітектором.

Вона — молода дівчина, яка вимушена поставити хрест на своїх амбіціях, щоб допомогати матері, яка страждає від наркозалежності.

Критики прийняли картину с захопленням і назвали її романом про архітектуру, настільки добре передана атмосфера міста, однак актори Джон Чо и Хейлі Лу Річардсон, які зіграли головних героїв, своєю грою все ж-таки перетягують одіяло на себе. А в підсумку глядач отримує унікальний, тонкий і чудовий режисерський кінодебют, який напевно поповнить полку вашої фільмотеки.

https://filmix.ac/filmi/drama/122077-kolumbus-2017.html

🎬 Дихай заради нас /Дыши ради нас/Breathe, 2017 (Великобританія)

Біографічна драма розповідає про життя Робіна Кавендиша, який у віці 28 років в результаті поліомієліту залишився повністю паралізованим.

Лікарі говорили, що жити йому залишилося не більше трьох місяців, потім — рік. І весь цей час поряд з ним була його любляча і вірна дружина Діана.

Своє життя Кавендиш присвятив тому, щоб покращити стан людей, які теж переживають подібний досвід: він пояснював і медсестрам, що відчуває людина в такому стані, став першим, хто протестував спеціально сконструйоване крісло, яке дозволяє бути мобільним, і влаштував збір коштів, щоб випустити серію таких крісел.

Фільм отримав середні відгуки  критиків и хорошу підтримку від глядачів, які в першу чергу відзначили гру ведучих акторів: Эндрю Гарфілда и Клэр Фой, відомої багатьом завдячуючи своїй ролі в серіалі «Корона».

https://youtu.be/VXnoXXk5fKs

🎬 Випускний / Выпускной/Graduation, 2016 (Румыния)

У 2007 році румунський режисер Крістіан Мунджіу вже отримав нагороду у Канах як кращий режисер за фільм «4 місяця, 3 тижні, 2 дня».

А через дев'ять років він повторив свій успіх. Його драма «Випускний» — складний фільм про моральні аспекти, які враховують і не враховують люди при прийнятті доліносних рішень. У головного героя картини, доктора Альдеа, доволі непрості стосунки з його 18-річної дочкою Элизо.

Дівчина мріє вступити до Кембриджу, але після того, як вона стала жертвою нападу, їй не так вже і легко зосередитися на іспитах, щоб отримати високі бали.

І Альдеа пропонують корупційну схему — просунути у черзі на трансплантацію одного чиновника в обмін на відмінні результати дочки. Майстерно відзнята картина примушує глядача задуматися про те, на що готові батьки заради майбутнього своїх дітей.

А чи  потрібні дітям ці пожертви і нечесні ігри, якщо все своє подальше життя вони будуть боротися з внутрішнім моральним конфліктом?


 🎬 Вікторія і Абдул / Виктория и Абдул/Victoria and Abdul, 2017 (Великобританія)

Історія про справжню дружбу британської королеви і імператриці Індії Вікторії і її підданного Абдула Каріма. Їх зустріч була абсолютно випадковою — Абдулу було доручено передати королеві золоту монету в знак визнання того, що Британія керує Індією, а в підсумку знайомство переросло в міцну і тривалу дружбу, яка викликала невдоволення з боку двору.

Картину варто переглянути заради того, щоб насолодитися грою неймовірної Джуді Денч, і відтвореною  шляхетність епохи — «Вікторія і Абдул» отримав дві номінації на «Оскар» в категоріях «Кращий грим» и «Кращий дизайн костюмів».

🎬 Сильніше / Сильнее/Stronger, 2017 (США)

Ще одна прекрасна акторська робота — фільм «Сильніше», який знятий на основі трагічних подій на Бостонському марафоні в 2013 році, коли в результаті теракту постраждали біля трьохсот чоловік.

Серед них був і Джефф Бауман, лишившийся в результате взрывов обеих ног.

Про свою психологічну боротьбу, реабілітацію, ПТСР, стосунки з дружиною і мамою, яка страждає від алкогольної залежності, про увагу з боку публіки (Джефф запам'ятав обличчя терориста, і завдячуючи його опису ФБР змогли спіймати Джохара Царнаева) — про все це Бауман написав книгу, а Джейк Джілленхол втілив історію на екрані настільки переконливо, що був визнаний кращим актором на Hollywood Film👀 Добірка фільмів про розлади харчової поведінки

🎬 Голод

 Маніакальне прагнення матері до досконалості обертається катастрофічними наслідками для двох доньок — анорексією і харчовою залежністю. Але дівчатка зроблять все щоб здолати негаразди.

 🎬 Перше кохання / Первая любовь

Ювелірний скульптор Вітторіо морит голодом свою дівчину Соню. Вона втрачає більшу частину ваги і на очах перетворюється в скелет. Дівчина, за думкою Вітторіо, втрачаючи кілограми, звільняється і від бренной плоти и, по суті, стає досконалим матеріалом для мистецтва.

 🎬 Моя тощая сестра / Моя тощая сестра

Стелла живе в тіні своєї старшої сестри Каті, талановитої красуні-фигуристки. Як раз коли Стелла вступає у неймовірний світ юності, вона дізнається, що Катя приховує харчовий розлад. Старша сестра примушує Катю зберігати таємницю, створюючи замкнене коло брехні. Захворювання дівчини поступово руйнує сім'ю.

 🎬 Ідеальна фігура / Идеальная фигура

В ім'я перемоги і золотої медалі юна гімнастка готова на все, навіть пожертвувати своїм здоров'ям. П'ятнадцятирічна дівчина одержима ідеєю мати «ідеальне» тіло, вважаючи, що це основна вимога суддів. Вона голодує, виснажує себе шаленими навантаженнями и доводить себе до повного виснаження.

🎬 Вінсент хоче до моря / Винсент хочет к морю

 Останнє бажання матері Вінсента, який потерпає від синдрому Турретта — ще раз побачити море. Але після її смерті отець Вінсента, політик, у якого нема ні часу, ні бажання возиться с хворим сином, відвозить його в спеціальну клініку.

 Там Вінсент знайомиться с булемічкою Марі і невротиком Олександром. Після конфлікту з доктором Розе Марі краде ключі від її машини і пропонує Вінсенту тікати разом з нею з клініки, і непередбачувано до них долучається Олександр. Втрьох вони їдуть в Італію, до моря…

 🎬 Анорексія (2006) 

 Документальний фільм з двох частин, історія про чотирьох дівчат з Південної Флоріди, які страдають від анорексії і булемії.

 🎬 Коли дружба вбиває / Когда дружба убивает

 Коли дві подружки Лексі і Дженніфер зациклюються на бажанні схуднути, їх справи починають лише погіршуватися. Після того як про все дізнається мати Лексі, дівчинка звертається в центр для хворих на булемію і прагне переконати свою подругу Дженніфер зробити те ж саме.

 🎬 Самотність простих чисел / Одиночество простых чисел

 Маттіа думав, що вони з Аліче — прості числа, самотні і загубленні. Ті числа, які стоять поряд, але не настільки поряд, щоб по-справжньому соприкоснуться. Але їй він ніколи не казав про це…

 🎬 До кісток / До костей

 Медична драма про молоду художницю Эллен, эмоційнє спустошення обертається анорексією. Повернути смак життя береться лікар, якій сповідує нетрадиційні методи.👀 Одного разу мати може стати чудовиськом...

Мультфільм – тлумачник про тому, що відбувається з дитиною у тяжкий для сім'ї час. І це не лише про розлучення.

 «Хлопчик і Чудовисько» (2009), створений німецькими мультиплікаторами Йоханнесом Вейланду и Уве Хайдшоттером, отримав престижну европейську премію «Cartoon d'Or» у польському Сопоті и спеціальний приз журі «За найкращий дитячий фільм» на фестивалі «Крок-2010».
👀 Психіка так влаштована, що багато різноманітних посилань в підсумку складаються в одне основне. До прикладу, послання: «якщо б не ти, я б зробила б кар'єру», «я тебе в муках народжувала, а ти…», «ти був неспокійною дитиною і весь час волав", "якщо б не ти, від мене не пішов би чоловік», «я через тебе не спала сутками», «через тебе у мене почались негаразди зі здоров'ям/статурой», «я все життя тобі присвятила» і т.ін. Усі ці послання дитина може звести до одного: «Я точно зайвий на цій планеті», «Я одним лише фактом свого існування приношу шкоду». Тоді підсвідомо включається програма, що краще «не бути». Запускається механізм аутоагрессії з одночасними спробами довести, що «не дарма народився».


👀ТОП фільмів, котрі допоможуть повірити в себе 💪
 Добірка фільмів, котрі надихнуть на зміни у житті і нагадають що життя  неймовірне!:
🎬 Легенда Багера Ванса
В житті, як і у грі у гольф, є мета. І на шляху її досягнення ситуація змінюється постійно. Важливо пам'ятати, що завжди можна піднятися і повернутися в гру. Навіть якщо здається, що виходу немає. Окреме браво акторському складу: Уілл Сміт, Мэтт Дэймон, Шарліз Терон.
🎬 Подорож Гектора в пошуках щастя.
Гектор працює психіатром і знаходиться у стані кризи середнього віку. Его пацієнти не стають щасливіше, незважаючи на усі докладені ним зусилля. Одного разу він наважується на подорож, з метою дізнатися чи існує щастя. Героя чекають непередбачувані зустрічі у Китаї, небезпечні для життя знайомства в Африці і побачення зі своїм першим коханням в Америці.
(Пікантні сцени)

🎬 1+1
Фільм нагадує що життя неймовірне! Незважаючи на складнощі, які інколи виникають. Дух авантюризму і справжні щирі емоції - те що не можна купити ні за які гроші. Фільм натякає що нічого не варто чекати, щоб бути щасливим і займатися улюбленими справами. 

👀 Швидка допомога - лікувальна сила кіно:

Лондонський психотерапевт Берні Вудер більше десяти років радить своїм пацієнтам с терапевтичною метою дивитися художне кіно.

✳ Проблема: Криза в стосунках.

🎬 Рішення: фільми "Перед рассветом", "Перед закатом".

Думка Вудера: Обидва фільма – справжня знахідка для тих, хто шукає сенс у стосунках. Можна застосувати їх, для дискусії про те, що важливо для вас у ваших стосунках.

✳ Проблема: Скука.

🎬 Вирішення: фільм "Виховання Ріти".

Думка Вудера: Переглянувши фільм, одна з клієнток навіть написала заяву про звільнення с роботи, яка набридла. Він допомагає розширити горизонти.

✳ Проблема: Нестача сили волі.
🎬 Вирішення: фільми "Залізна воля", "Роки", "Лоуренс Аравійский"

Думка Вудера: Фільм "Залізна воля" заснований на реальній історії і розповідає про тверду рішучість. Тріумф хлопчика не може не спонукати до дій. Таким же характеристикам відповідають і  "Роки" і "Лоуренс Аравійский".

✳ Проблема: Горе, втрата близької людини, розбите серце.

🎬 Вирішення: фільми "Верно, безумно, глубоко", "Привід", "Великі надії" (2012)

Думка Вудера: "Верно, безумно, глубоко" і "Привід" розповідають про почуття людини, яка залишилася жити. У фільмі "Великі сподівання" ("Большие надежды") в образі міс Хэвишем показане, що може бути, якщо с горем не справитися.

✳ Проблема: Невпевненість.

🎬 Вирішення: фільми "Шірлі Валентайн", "Весілля Мюрієль".

Думка Вудера: В першому фільмі є дивний момент, коли Шірлі встидається своїх післяродових розтяжок, а її грецький коханець Костас цілує кожну з них і говорить, що саме вони роблять її справжньою жінкою. Цей фільм для допомоги літнім жінкам отримати нову перспективу в розумінні краси.👀 

🎬 "Темпл Грандін" фільм про дівчинку з розладами аутистичного спектру (РАС) і її життя. "Человек дождя". 

🎬 Один з самих сильних на тематику РАС фільм "Особливі" /"Особенные" (2019) с Венсаном Кассель.

Вони живуть серед нас, зустрічаються на вулицях, у вагонах метро и під'їздах багатоповерхівок. Ми не помічаємо їх існування або просто боїмося побачити. Це міг бути сюжет фільму про супергероїв. Але вони не парять над землею и не стріляють блискавками. Це історія про людей, яким вкрай потрібна допомога, і про людину, яка подарувала їм все своя життя.

Одну з головних ролей, Маліка, зіграв володар премії «Сезар» Реда Катеб. Прототипом його персонажа став Дауд Тату, молодий педагог з Сен-Дені, який працював з дітьми з розладами аутистичного спектру. В роли Бруно знявся Венсан Кассель, лауреат премії «Сезар».


🎬 «Сурогати» думаю підійде провести паралель з соцмережами, коли реальність справжність витіснена «ідеальністю».
🎬  «Чудо» про особливого хлопчика (зовнішність)
🎬  "Хейді", 
🎬 "Золоті руки (історія Бена Карсона)", 
🎬 "Хлопчик у смугастій піжамі",
🎬 "Шоколад", 
🎬 "Бель". 
🎬 "Перед класом".
🎬 "Тріумф" - можна поговорити про інклюзію зі старшокласниками.

Але враховуйте вік дітей відносно деяких фільмів.

👀7 мультфільмів про сім'ю     👉 https://zatyshok.net.ua/4981/
👀 Добірка сильних фільмів з історіями про домашнє і гендерно зумовлене  насильство: 

🎬 «Життя цього хлопця» (1993). Здавалось би, ідеальний чоловік, перетворює життя дружини і сина на жахіття. Захопливий сюжет та блискуча гра акторів — Роберта Де Ніро і Леонардо Ді Капріо — не залишать байдужим нікого. 

🎬 «З мене досить» (2002). «У тебе є священне право захищати свою родину і свою дитину», — говорить подруга героїні Дженіфер Лопес перед головною битвою — битвою із власним чоловіком. 

🎬 «Скарб» (2009). Фільм про  дівчину, яка з дитинства потерпала від домашнього насильства. Історія, яка вчить ніколи не опускати руки. 

🎬 «Барва пурпурова» (1985). Фільм Стівена Спілберга із Вупі Голдберг у головній ролі розповідає про непросту долю жінки на початку 20-го століття. Це екранізація роману Еліс Уокер «The Color Purple», який був нагороджений Пулітцерівською премією. 

🎬 «Забивання камінням Сорайї М.» (2008). Фільм, що є адаптацією роману Фрейдона Саєбджана, про традицію забивання жінок камінням, досі є забороненим в Ірані.

Джерело

🎬 "Божевільна" ("Чокнутая") з Барбарою Стрейзанд у головній ролі. Головну героїню виправдали у вбивстві клієнта, через ґвалтування вітчимом у дитинстві. (18+) 

🎬 «Квітка пустелі» Уоріс Дірі, Кетлін Міллер

«Квітка пустелі» (англ. Desert Flower— американсько-німецький автобіографічний кінофільм, знятий за однойменною книгою. Історія Варіс Дірі — простої дівчинки-кочівниці із Сомалі. У 13 років вона втекла з сім'ї, дісталася до Могадішо, а потім опинилася в Лондоні. Через кілька років їй вдалося стати однією з найпопулярніших моделей світу. Варіс не була першою темношкірою топ-моделлю, але вона стала першою жінкою, яка публічно засудила практику жіночого обрізання, була призначена спеціальним послом ООН і створила Фонд по боротьбі з FGM.

Про сюжет: Варіс народилася в Сомалі – однієї з найбільш бідних і неблагополучних країн Африки. До тринадцяти років вона жила в родині кочівників, які займалися скотарством. Вони подорожували по пустелі в пошуках корму для худоби, жили в аккалах – це розбірні хатини, які сомалійці перевозять на верблюдах. Батьки хотіли видати її заміж за 60-річного чоловіка і зробити її почесною четвертою дружиною, але дівчинка вирішила піти своїм шляхом: порушити сімейні традиції і втекти до бабусі в місто Могадішо – столицю Сомалі. Заради цього вона пішки перетинає пустелю і дивом залишається в живих. Дбайлива бабуся відправляє внучку в Лондон з дядьком-дипломатом як прислугу. Незабаром в Сомалі починається громадянська війна, і посол і вся його родина залишають Англію. Варіс залишається в Лондоні нелегально і влаштовується працювати прибиральницею в McDonalds. Її помічає відомий фотограф Теренс Донован і відкриває її світу високої моди.
👀Фільми про психологічне або психіатричне лікування: 

🎬 Політ над гніздом зозулі / Полет над гнездом кукушки (Реж. Мілош Форман, США, 1975) 

🎬 Перерване життя / Прерванная жизнь (Реж. Джеймс Мэнгоулд, США, 1999) 

🎬 У тверезому розумі і при твердої пам'яті / В трезвом уме и твердой памяти / Чистый и трезвый (Реж. Гленн Гордон Кэрон, США, 1988) 

🎬 28 днів / 28 дней (Реж. Бетті Томас, США, 2000) 

🎬 Ножиці / Ножницы (Реж. Фрэнк де Фелита, США, 1991) 

🎬 Эрос (Реж. Вонг Карвай, Стивен Содерберг, Мікеланджело Антоніоні, Франція-США-Велікобританія, 2004) 

🎬 Божевільність / Безумство (Реж. Дэвід МакКензи, Велікобританія-Ірландія, 2005) 

🎬Містер Джонс / Мистер Джонс (Реж. Майк Фіггіс, США, 1993) 

🎬 Довірся чоловіку / Доверься мужчине (Реж. Барт Фрейндлих, США, 2005) 

🎬 Дон Жуан де Марко (Реж. Джереми Ливен, США, 1995) 

🎬 Неотразимая Марта (Реж. Сандра Неттельбек, Австрия-Германия-Италия-Швейцария, 2001) 

🎬Дорога до Веллвілу / Дорога на Веллвил (Реж. Алан Паркер, США, 2004) 

🎬 Босоніж по бруківці / Босиком по мостовой (Реж. Тіль Швайгер, Германія, 2005) 

🎬 Чужа помилка / Чужая ошибка (Реж. Карло Вердоне, Італія, 2003) 

🎬 Опіум: щоденник божевільної / Опиум: Дневник сумасшедшей (Реж. Янош Сас, Германія-США-Венгрія, 2007)) 

🎬 Лікар Катц / Доктор Катц (мульт. серіал) (США, 1995-2000) 

🎬Лікування / Лечение (серіал) (Реж. Родриго Гарсія, США, 2008-2009) 

🎬 Бути Єрікою / Быть Эрикой (серіал) (Реж. Кріс Грісмер, Канада, 2009) 

🎬 Доторкнутися до неба / Коснуться неба (Реж. Леонід Горовец, Россія-Україна, 2008) 

🎬 Небезпечний метод / Опасный метод (Реж. Дэвід Кроненберг, Велікобританія-Германія-Канада-Швейцарія, 2011)


👀«Поховайте мене за плінтусом» Павло Санаєв

Автобіографічний кінофільм, знятий за однойменною книгою. Книга, номінована на Букерівську премію, буквально підірвала вітчизняний книжковий ринок і знайшла не просто культовий, але - легендарний статус! Повість, в якій тема дорослішання ніби перевертається з ніг на голову і набуває рис сюрреалістичного гумору! Книга, в якій гомерично смішно і витончено зло пародіюється сама ідея щасливого дитинства. Чуйний і розумний Санаєв все правильно зрозумів. Тому цінність його повісті зростає, і їй гарантовано місце в історії російської літератури.


👀Одна любов на все життя: 5 незвичайних фільмів до 14 лютого.

Вже наступає на п'яти найромантичніше свято року — День всіх закоханих. Не так важливо, як ви плануєте його святкувати: вдома з пляшечкою ігристого, романтичною вечерею та поцілунками; у компанії друзів переглядати старенькі ромкоми, типу «Щоденника Бріджит Джонс»; наодинці, скептично посміюючись з солодких парочок. Для кожного з цих сценаріїв у нас є підказка, що подивитись, щоб ваше сердечко задоволено тьохкало від романтичності та почуттів.

🎬 500 днів літа (2009)

Комік Луї Сі Кей у своєму стендапі якось жартував «Жоден хороший шлюб ніколи не закінчувався розлученням». Мабуть, передати головну ідею цього фільму, краще за Луї, у нас не вийде. До того ж глядачі кажуть, що фільм може вилікувати розбите серце та пережити будь-яке розставання.

Але попередимо, це не якась серйозна драма чи неймовірно смішна комедія, він дещо посередині. Ми саме про це натякали цитатою на початку. Це гарна, романтична драмедія, з привабливими персонажами, яких грають Джозеф Гордон-Левітт та Зоуї Дешанель. А ще музика та монтаж фільму — топ! Ідеальний фільм для перегляду на самоті, з думками про нерозділене кохання.

Про сюжет:

Головний герой безнадійно закохується в дівчину. Але як завоювати її серце, якщо вона абсолютно не відповідає йому взаємністю, бо не хоче ніяких романтичних відносин і не вірить у кохання?

🎬 Коханий з майбутнього (2013)

Неймовірна драма з легким почуттям гумору, важливими питаннями про цінність часу і сенс нашого життя. А ще про сім'ю, кохання, важливість спілкування з батьками. Ми вважаємо, що цей фільм — справжній шедевр, який не оцінили належним чином, бо назва та афіша дещо збивають з пантелику. Якщо звернути увагу, то його оригінальна назва — About Time (дослівно «Про час») і після перегляду все стане на свої місця. 

Це не просто романтична комедія або драма у стилі Титаніку, це зворушлива історія про звичайних (ну, майже звичайних) людей. Попереджаємо ви будете плакати та посміхатися від розчулення та рекомендувати фільм усім вашим друзям. Ідеальний фільм для перегляду зі своєю половинкою. 

Про сюжет

Головний герой, підліток на ім'я Тім, несподівано для себе дізнавшись про переданий йому від батька дар, вирішує з його допомогою змінити світ на краще. 

🎬 Вона (2013)

Зворушлива мелодрама про розставання, кохання та технології. По-перше, тут грає Хоакін Фенікс. По-друге, у фільмі незвичайний сюжет, приємні кольори, крута акторська гра. Дуже камерна, трагічна, добра, спокійна історія про життя одного самотнього чоловіка, що шукає спосіб вилікувати розбите серце. 

Про сюжет

Теодор Твомблі — самотня, організована і душевна людина. Він працює на веб-сайті і заробляє собі на життя, пишучи зворушливі, особисті листи про сім'ю, любов, спогади і стосунки для людей, які не вміють так написати. У стані депресії він бачить рекламу нової операційної системи «OS1», що, як стверджують виробники, є першою ОС зі штучним інтелектом, і вирішує її купити.

🎬 Труднощі перекладу (2003)

Ще одна камерна, але неймовірно чуттєва історія. Гарантовано сподобається тим, хто полюбляє розмовні фільми, в яких, здається, немає ніякого екшену, неймовірних подій, екстраординарних змін у характерах. Лише начебто вирвані з контексту бесіди, недомовки, світлі почуття, трепет зустрічі та теплий смуток. Якщо готові відчувати, а не тільки дивитись. Якщо готові побачити нічний Токіо, майже не виходячи з приміщення готелю, де відбуваються основні події. І якщо знаєте як це, відчувати щось, що не варто було, але так хотілося б. Мало не забули! У головних ролях Скарлетт Йоганссон та Білл Мюррей. 

Про сюжет:

Боб Гарріс, старіюча американська зірка, прилітає до столиці Японії, для зйомок у рекламі віскі «Санторі». У тому ж готелі, що й Гарріс, зупинилась Шарлота, молода випускниця коледжу, яка приїхала у місто разом зі своїм чоловіком. Її чоловік постійно працює, і більшість часу вона проводить на самоті. Гарріс та Шарлота відчувають себе незатишно та самотньо у чужому місті. Вони навіть не можуть спати вночі. Культура, мова, традиції Японії — незрозумілі для них.

🎬 Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Культовий фільм про кохання, головні ролі у якому, виконали Джим Керрі та Кейт Вінслет. Красива, складна та сумна історія про начебто раптову зустріч двох людей. Це розповідь про пам'ять, почуття та справжнє кохання. Дуже гарні кадри, кольори та неймовірна акторська гра. А сюжет! Такого ви ще не бачили, це 100%. Рекомендуємо до перегляду на самоті з келихом вина або з коханою людиною на День закоханих. Але краще запасіться хустинками. 

Про сюжет:

Сором'язливий і меланхолійний Джоел живе нічим не примітним життям, його будні сірі й похмурі. Але одного разу замість звичного робочого маршруту він раптом сідає на поїзд в іншому напрямку та їде до моря. На піщаному березі Джоел помічає дівчину з яскраво-синім волоссям. На зворотному шляху вони знайомляться в вагоні електрички, наш герой розуміє, що у них з Клементиною дуже багато спільного, ніби він вже зустрічав її.

P.S. 💓Дивіться гарні фільми, кохайте і будьте коханими! 


👀 До дня безпеки в інтернет:

🎬 7 мультфільмів про інтернет залежність

🎬 Пропонуємо до перегляду наступний фільм про безпеку в Інтернеті: документальний фільм “Великий хак” 2019 року. Фільм не рекомендований для перегляду дітьми до 12 років.

Основна тема кінокартини - це захист персональних даних та вплив Інтернет-технологій на кожного з нас. Фільм розказує про журналістське розслідування і викриття того, що Cambridge Analytica - приватна англійська компанія, яка використовує технології глибинного аналізу даних (зокрема, даних соціальних мереж) - причетна до втручання в хід більш як 200 виборів по всьому світу.

Автори фільму запевняють, що персональні дані - це цінний актив та інструмент, який, потрапляючи в руки шахраїв, може створити загрозу. І навіть Google та Facebook не можуть забезпечити абсолютну безпеку наших особистих даних.

Як саме хакери можуть використати цю інформацію? Зняти кошти з банківського рахунку людини, що раніше оплатила покупку онлайн на підозрілому сайті, шантажувати когось компрометуючими фото або відео та ін. І кожного дня ми є в зоні ризику, так як регулярно користуємося додатками та Інтернетом.